Laser ZAC

PRINC Laserov ZAC

Pre Vaše životné tempo!

Diódový laserový terapeutický prístroj je laserové medicínske zariadenie vyvinuté na liečbu a prevenciu srdcovocievnych a mozgovocievnych ochorení!

Vďaka designu v podobe hodiniek je použiteľný na cestách a rôznych aktivitách. Je vhodný ako prenosný prístroj na liečenie krvného tlaku aj pre aktívnych ľudí, ktorí majú málo času. Malý veľkosťou, veľký výkonom! Jeho výkon (mW) je vzhľadom k metóde aplikácie vyšší ako u kráľa, ale absorbovaný výkon v krvi je len obtiažne hodnotiť. Ovplyvňuje to farba pokožky, množstva melanínu v pokožke, jej hrúbka a hrúbka tukových vrstiev ako aj správneho nasmerovania lúča na tepny v oblasti zápästia do oblasti arterie radialis. Jeho použitie prináša efekt, ktorý je potvrdený klinickými štúdiami.

Efekt na zdravie je preukázateľný pod mikroskopom na kvapke Vašej krvi.

Tento test Vám urobíme na požiadanie v pohodlí Vášho domova. Ak si chcete prístroj odskúšať, kontaktujte našu Infolinku.

Výhody:

  • vhodný na povrchové aplikácie
  • ožarovanie rán, kožných ochorení ako akné, ekzémy, psoriáza, zhrubnutie kože, vrásky atď.
  • vynikajúci účinok na viskozitu krvi preukázaný klinickými štúdiami
  • vhodný na ožarovanie akupunktúrnych bodov

Nevýhody:

  • Prechodom svetla cez pokožku s obsahom melanínu a vrstvy buniek dochádza ku zmene vlastností svetla a svetlo stráca polarizáciu a koherenciu. Preto účinok na oddelenie erytrocytov (červených krviniek) a celého radu dôležitých mechanizmov pozorovaných pri BIOquante® nie je tak výrazný, jednoznačný a preukázateľný u lasera ZAC.
  • Svetlo zo 4 diód nedáva záruku tak výrazného efektu polarizácie a koherencie, ako keď je produkované z jedného zdroja ako to je u BIOquantu.

Odporúčanie:

  • V rámci prevencie je postačujúca aplikácia 30 minút denne.
  • Pri liečení choroby sa aplikácia zvyšuje na dvakrát 30 minút denne.
  • Pri závažnom ochorení používajte ZAC pod dozorom Vášho lekára a pravidelne kontrolujte Váš zdravotný stav!

Obrázok

Obrázok

Zhrnutie

Existujú 2 typy laserov: medicínsky a kozmetický laser.

Kozmetické lasery slúžia sa skrášľovanie, t.j. lasery na odstraňovanie vrások, lasery na depiláciu, lasery na liečbu akné atď. Aplikácia je povrchové ožarovanie pokožky.

Medicínske lasery slúžia na liečbu a prevenciu ochorení. Medzi najefektívnejšie metódy patria ožarovanie nosnej dutiny a vnútrožilové ožarovanie.