Weberneedle®

Weberneedle® Basic/Compact/Mobile

Laser Weberneedle® Basic/Compact/Mobile je laserová liečba na stimuláciu akupunktúrnych bodov bez penetrácie, bez bolesti a bez akupunktúrnej ihly.

Svetelná energia, ktorá sa absorbuje do tkaniva pacienta, spúšťa biologické zmeny na úrovni bunky, čo spôsobuje zohriatie a dočasné zvýšenie miestneho krvného obehu; dočasné uvoľnenie malých svalov (musculus minor), uvoľnenie bolesti kĺbov, bolestí a stuhnutosti; relaxáciu svalov a uvoľnenie svalových kŕčov; a dočasné uvoľnenie menšej bolesti a stuhnutosti spojenej s artritídou. Liečebná dávka a frekvencia liečby môže byť prispôsobená tak, že sa docieli požadovaný účinok.

Používa sa na liečbu dermatologických ochorení, svalových ochorení, pri akútnych a chronických bolestiach a ochoreniach ako artritída, osteoartritída, mŕtvica, degenerácie mozgu, nervové ochorenia.

Viac na stránke: http://weberlaser.eu/sk/

Prístroj je vhodný do nemocnín a súkromných ambulancií.

Obrázok

Obrázok

Zhrnutie

Existujú 2 typy laserov: medicínsky a kozmetický laser.

Kozmetické lasery slúžia sa skrášľovanie, t.j. lasery na odstraňovanie vrások, lasery na depiláciu, lasery na liečbu akné atď. Aplikácia je povrchové ožarovanie pokožky.

Medicínske lasery slúžia na liečbu a prevenciu ochorení. Medzi najefektívnejšie metódy patria ožarovanie nosnej dutiny a vnútrožilové ožarovanie.