Laserový hrebeň

Celosvetovo uznávaná terapia na revitalizáciu rednúcich vlasov a oslabených vlasových korienkov. Ak si robíte starosti o vaše vlasy, ktoré slabnú, rednú, či začínajú vo zvýšenej miere vypadávať, potrebujete laserový hrebeň. Efektívne zastaví vypadávanie a pomôže Vašim vlasom k opätovnému rastu.

HAIR CARE LASER COMB je celosvetovo rozšírená terapia na revitalizáciu rednúcich a stenčujúcich sa vlasov. Vlasy získajú hrubší, bohatší a zdravšie vyzerajúci vzhľad. Svetlo laserového hrebeňa stimuluje vlasové folikuly a prináša tak nárast hustoty i rýchlosti rastu vlasov a normalizuje skalp – pokožku hlavy. Prináša zlepšenie mikrocirkulácie krvi, rozšírenie kapilár a tak zlepšenie výživy, rozšírenie lymfatického systému a tým zlepšenie odvodu odpadov, prináša viac ATP pre činnosť všetkých buniek skalpu. Ak sa SAS používa správne, je veľmi efektívny. Tak ženy, ako i muži môžu mať z laserového hrebeňa veľký úžitok.

SAS Laser systém pozostáva z manuálu, samotného prístroja a adaptéra na napájanie do siete.

SAS Laser:

■ Hrebeňová jednotka

■ Zuby hrebeňa – privádza sa nimi svetlo aj vibrácie a vlasy sa nimi češú

■ Kryt batérií

■ Telo hrebeňa – plní hlavnú funkciu produktu

■ On/Off na zapnutie/vypnutie

■ LED indikátor – svetielko indikuje, že zariadenie je v prevádzke

■ Adaptér na napájanie

■ Konektor na pripojenie napájania

Mechanizmus účinku

SAS Laser poskytuje stimulačnú energiu na posilnenie oslabených folikúl, pričom sa má zato, že toto oslabenie je hlavným faktorom vypadávania vlasov. Laserový hrebeň zvyšuje vaskularizáciu (tvorbu cievneho systému a jeho funkciu) a bunkový metabolizmus. Laserová energia, čo bolo preukázané, zvyšuje prietok krvi a jej cirkuláciu v skalpe. Tento nárast mikrocirkulácie je podstatný pre udržanie výživy vlasových folikúl. Takýmto spôsobom vlasový vačok získava lepšie stavebné komponenty pre rast vlasu, ozdravuje sa a začína produkovať zdravé vlasy. Takto zlepšený stav produkuje zdravšie vlasy, je prevenciou pred vypadávaním a opätovne povzbudzuje ich rast.

Obrázok

Obrázok

Zhrnutie

Existujú 2 typy laserov: medicínsky a kozmetický laser.

Kozmetické lasery slúžia sa skrášľovanie, t.j. lasery na odstraňovanie vrások, lasery na depiláciu, lasery na liečbu akné atď. Aplikácia je povrchové ožarovanie pokožky.

Medicínske lasery slúžia na liečbu a prevenciu ochorení. Medzi najefektívnejšie metódy patria ožarovanie nosnej dutiny a vnútrožilové ožarovanie.