Laser na bolesti s kolenami Kneecare

Kneecare je pokročilé terapeutické zariadenie, v ktorom sú skombinované účinky trojrozmernej vibračnej technológie a laserovej technológie. Kneecare vám poskytne trojrozmernú masáž ako aj priame laserové ožiarenie na vaše koleno a kĺbovú dutinu. Pomáha pri zlepšení mikrocirkulácie a metabolizmu v mieste ožiarenia (oblasť kolien), taktiež pomáha zvýšiť prívod objemu krvi do tkanív, zvyšiť pevnosť ťahu, redukovať zápaly, znižiť opuchy a stuhnutosť v kĺboch a poskytuje úľavu od bolesti v ožarovenej a masírovanej oblasti.

Tento prístroj pomáha zlepšiť stav u ľudí postihnutých reumou, artritídou a osteoartritídou. Prístroj sa môže taktiež používať pri rehabilitácií po zranení kolena a pri ostatných problémoch s kolenami.

Kontraindikácie: Tehotné ženy a ľudia postihnutí rakovinou a vnútorným krvácaním by mali použitie prístroja konzultovať s lekárom.

Zdroj: polovodič a svetelná dióda

Teplota prostredia: 5°C - 40°C

Relatívna vlhkosť: ≤80%

Zdroj napätia: DC 6.0V, 2A (napájací adaptér)

Obrázok

Obrázok

Zhrnutie

Existujú 2 typy laserov: medicínsky a kozmetický laser.

Kozmetické lasery slúžia sa skrášľovanie, t.j. lasery na odstraňovanie vrások, lasery na depiláciu, lasery na liečbu akné atď. Aplikácia je povrchové ožarovanie pokožky.

Medicínske lasery slúžia na liečbu a prevenciu ochorení. Medzi najefektívnejšie metódy patria ožarovanie nosnej dutiny a vnútrožilové ožarovanie.