Beauty laser

Beauty Laser  je prístroj, ktorý používa viditeľné červené a neviditeľné infračervené laserové svetlá, ktoré podľa množstvo uskutočnených výskumov stimulujú bunky pokožky a sú používané na celom svete pri odstraňovaní vrások hlavne okolo očí. Beauty Laser bol vyvinutý na domáce použitie, ale vďaka jeho designu a výkonu je používaný aj v kozmetických salónoch. Obsahuje až 8 červených laserových diód po obvode a 4 infračervené laserové diódy v strede hlavice.

Beauty Laser : laser vyvinutý špeciálne na odstraňovanie vrások

Beauty Laser vytvára rovnaké blahodarné vlnové dĺžky, ako tie, ktoré prichádzajú zo slnka, ale bez UV lúčov. Takáto kombinácia vlnových dĺžok stimuluje bunkovú produkciu kolagénu v pokožke a tým dochádza k výraznej redukcii vrások. Terapia Beauty Laserom je bezbolestná, pomáha pri stimulácií ľudských prirodzených procesov, k liečeniu poškodenej a unavenej pleti ovplyvnenej starnutím, vonkajšími faktormi atď.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov pri odstraňovaní vrások používajte Beauty Laser dvakrát týždenne po dobu štyroch týždňov. Každú oblasť ošetrujte desať minút.

Odporúčania:

Prvé ošetrenia - prvý deň - testovanie: Použite červené a infračervené laserové svetlo na dlaň na 10 minút. Pokiaľ sa neobjavia sčervenanie, svrbenie, alebo iné pocity, môžete prístroj používať.

Aplikujte červené a infračervené laserové svetlo v pulznom režime na každú časť približne 10 minút počas ôsmich ošetrení:

Prvé ošetrenie – druhý deň

Druhé ošetrenie – po 3 dňoch

Tretie ošetrenie – po 4 dňoch

Štvrté ošetrenie - po 3 dňoch

Piate ošetrenie - po 4 dňoch

Šieste ošetrenie - po 3 dňoch

Siedme ošetrenie - po 4 dňoch

Osme ošetrenie - po 3 dňoch

Ochranné okuliare: Trieda lasera 1M do ktorej patrí Beauty Laser nevyžaduje ochranné okuliare.

Príprava pleti pred aplikáciou: Niektorí ľudia nereagujú pozitívne na slnečné a iné svetlo. Tento stav sa nazýva fotocitlivosť. Niektorí považujú fotocitlivosť za alergiu na slnko. Preto odporúčame otestovať prvú aplikáciu na pokožke na dlani aspoň po dobu 10 minút. Pokiaľ sa fotocitlivosť neprejaví, môžete aplikovať prístroj na tvár. Pred aplikáciou pleť dobre vyčistite a vysušte.

Viac informácií:

Účinky červeného lasera 660nm a infračerveného 780nm sú dobre známe. Nastáva prírastok energie teda ATP, mikrocirkulácia krvi sa zlepšuje, zmenšujú sa póry, zlepšuje sa syntéza kolagénu, polymerizuje kyselina hyaluronová aplikovaná zvonka.

Je to laser veľmi vhodný na väčšie plochy a preto na ošetrenie pleti v spojitosti s krásou, vráskami, starnutím, relaxáciou, po popáleniach či slnkom alebo ohňom...

Tento laser predstavuje efektívne priblíženie ku kvalitným profesionálnym laserom.

Efekty:

- vyhladzuje vrásky

- zvyšuje produkciu kolagénu

- spomaľuje starnutie

- vyvinutý pre program ,,anti-aging,,

Špecifikácia:

- 8 červených laserových diód 660nm, 5mW

- 4 infračervené laserové diódy 780nm, 3mW

- pulzujúci 20Hz, alebo spojitý

- masážny program

Rady:

 • Používajte raz alebo 2x denne.
 • Po pripojení základne k sieti po prvý krát, nabíjajte  najmenej osem hodín pred prvým použitím.
 • Pred použitím lasera dôkladne vyčistite pleť.
 • Naneste hyaluron gél (zmes vysoko a nízko-molekulárna kyselina hyalurónová), odporúčame Devee hyaluron gél. Následné laserové ožarovanie vedie k vytvoreniu väzieb medzi molekulami gélu tzv. crossbinding efekt alebo fotopolymerizácia.
 • Zatlačte stredný gombík na dobu cca 2 sekundy na zapnutie prístroja.
 • Čas je nastaviteľný od jednej do 20 minút.
 • K dispozícii sú funkcie laser, infračervený laser a masáž.
 • Zatlačením tlačidla laser alebo infračervený laser  sa prepína aj pulzný a spojitý režim. Pulzy majú frekvenciu 20Hz. Tlačidlo masáž spína jemnú masáž.
 • Prístroj sa uvádza do prevádzky zatlačením štart tlačítka na zadnej strane, ale spustí sa až keď sa dotkne pokožky. Ak sa však laser nespúšťa, je potrebné zvlhčiť pleť v oblasti aplikácie hydratačnými metódami  ako gél, krém, jemné zvlhčenie.
 • Doba aplikácie závisí od veľkosti ošetrovanej oblasti. Všeobecne sa ošetruje 6 minút plocha veľkosti akú má laserová hlavica pri pohybovaní rôznymi smermi.
 • Väčšie oblasti ako líce požaduje 10 minút a pritom je potrebné laserom krúživo pohybovať dookola.
 • Nedoporučujeme v aplikácii dlho stáť na jednom mieste bez pohybu.
 • Je bezpečný aj v oblasti okolo očí, stačí oči zavrieť. Nesvieťte však priamo laserom do očí.
 • Prístroj sa vypne sám po uplynutí času, alebo  ho vypnete zatlačením stredného tlačidla na prístroji.
 • Po každej aplikácii prístroj očistite tampónikom s alkoholom z lekárne.
 • Laser odkladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Zhrnutie

Existujú 2 typy laserov: medicínsky a kozmetický laser.

Kozmetické lasery slúžia sa skrášľovanie, t.j. lasery na odstraňovanie vrások, lasery na depiláciu, lasery na liečbu akné atď. Aplikácia je povrchové ožarovanie pokožky.

Medicínske lasery slúžia na liečbu a prevenciu ochorení. Medzi najefektívnejšie metódy patria ožarovanie nosnej dutiny a vnútrožilové ožarovanie.