Ako si vybrať správnu biolampu

Ako si vybrať správnu biolampu?

Na trhu existuje množstvo biolámp, ktoré zaručujú úspešnú liečbu svetlom. Ich vlastnosti sa líšia rôznymi princípmi žiarenia a tiež farbami svetla. Každý výrobca o sebe tvrdí, že je najlepší a práve jeho biolampa pomáha liečiť. Kde je však pravda?

Každá biolampa patrí do oblasti fototerapie (terapie svetlom). Je to vedecky uznávaná metóda, ktorá pomáha liečiť rôzne ochorenia. Každé svetlo je iné, má iné vlastnosti a parametre a je používané na iné aplikácie. V závislosti od farby, teda vlnovej dĺžky, dokáže svetlo prenikať do rôznej hĺbky tkanív a tak liečiť. Svetlo závisí od vlnovej dĺžky, miery polarizácie, od jeho zostrojenia (pracuje so zrkadlami, prechádza cez filtre), tiež od jeho výstupu. Každá biolampa pomáha liečiť, niektorá efektívnejšie, iná menej. Ťažko posúdiť, ktorá biolampa je lepšia, lebo ich hodnotenie je zložité. Aby svetlo fungovalo čo najlepšie, musí byť polarizované, mať určitý výkon a časom pôsobenia sa dosahuje silnejší alebo slabší efekt. Nič netreba preháňať, preto má každá biolampa odporučenie na maximálnu dobu aplikácie.

Biolampy sa neodlišujú len vlastnosťami svetla, ale aj cenou. Tá závisí najmä od krajiny pôvodu, či ju predáva priamo výrobca alebo distribútor, od spôsobu predaja - priamy predaj, e-shopy. Cenu môžu navýšiť investície do priemyselných práv (patent, ochranná známka atď.), ktoré nie sú lacné, na druhú stranu ponúkajú istú záruku úspešnej liečby.

Spoločnosť Yalong Trade s.r.o. priniesla na trh novú patentovanú biolampu, ktorá sa odlišuje svojimi parametrami. Predali už množstvo kusov a môžu sa pochváliť spokojnými zákazníkmi. Je to jediná biolampa, ktorá intenzívne pracuje s odrazeným svetlom z pokožky vďaka zrkadlovej technológii. Najlepšia cesta, ako dosiahnuť najvyšší možný efekt, je ožarovanie pokožky z bezprostrednej blízkosti. Tým sa celá svetelná energia nasmeruje do pokožky, kde sa absorbuje aj do podkožných vrstiev. Len absorbované svetlo je schopné vyvolávať fotochemický efekt. O tom, v akých molekulách sa absorbuje, vypovedajú absorbčné charakteristiky látok, ktoré sa v tkanive nachádzajú. Svetlo sa odráža medzi zrkadlami hlavice a ožarovanou plochou. Intenzita svetla medzi pokožkou a hlavicou prístroja sa tak zvyšuje. Biolampa BIOgene II má 4 farby, produkuje lineárne alebo kruhovo polarizované svetlo. Práve kruhovo polarizované svetlo ju robí unikátnou, nemá ho žiadna iná biolampa.

Zákazníci používajú BIOgene II ako doplnkovú terapiu pri hojení rán, na diabetické rany, pri bolestiach svalov, kĺbov, na akné, na ožarovanie projekcie orgánov, na opuchy, pri zápaloch napr. hrdla a iných zdravotných problémoch.

Napísal

Marek Ľalík