Žehlička na pleť Maya 2v1

Žehlička na pleť

Maya 2v1

Kozmetický prístroj kombinuje dve najlepšie funkcie s vysokou intenzitou - ultrazvuk a fotóny. Žehlička na pleť Maya je na použitie nesmierne jednoduchá, v ošetrovaní pleti je veľmi účinná a v skladbe funkcii je nenáročná. Ultrazvuk má vysokú intenzitu a dokáže nanesené prípravky napr. hyaluronové gély a séra na báze vody svojou vodivosťou preniesť až do hlbších vrstiev pokožky, kde môže kyselina hyaluronová pekne rozvinúť svoj objem. Kyselina hyaluronová hydratuje a vyživuje kolagén, preto je pri ošetrovaní pleti žehličkou na pleť jednoznačne to najlepšie. Gél a sérum s kyselinou hyaluronovou obsahujú vodu a preto sú vodivé, čo je pri práci s ultrazvukom nevyhnutnosť - pleť musí byť vodivá, aby sa ultrazvukové vlny šírili vrstvami kože.

Funkcie žehličky na pleť

Maya – ultrazvukové kmity 3mil. za sekundu. Má malú hlavicu, aby sa dali dobre ošetrovať aj oblasti okolo očí. Jej výkonom 0,7 W/cm2 sa nevyrovná profesionálnym strojom, ale svoj účel splní a pravidelným užívaním vlastne efekt narastá. Spočiatku je efekt výrazný a neskôr sa človek už len udržiava. Je to vždy tak. Najviac pozorujeme zmenu, keď nastáva a potom sa už nič nemení. Už sa to len drží, ale aj to je dôležité, nie? Okrem toho má tri druhy vysoko kvalitných diód, podobných ako má prístroj BIOgene. Každá farba má svoj zmysel. A kvalita diód je dôležitá. Táto žehlička je fantastická na nanášanie doplnkov do pokožky, dá sa použiť aj na stabilizáciu hyaluronového gélu v hlbke pórov.

Terapia svetlom regeneruje bunky, ultrazvuk vyhladí vrásky.

Pre koho je vhodný? Pre mužov aj ženy nad 25 rokov, ktorých trápia vrásky alebo akné. Najvyšší účinok na vrásky sa dosahuje v oblasti okolo očí a čela. Problémová pleť sa po pravidelnom používaní upokojí.

Čo je svetloterapia alebo fototerapia?

Svetloterapia alebo fototerapia sú známe slová. Mnoho štúdií preukazuje jej efekt na povrchové aplikácie.

Takmer všetky štúdie preukazujú, že bunky pokožky rastú a regenerujú sa oveľa rýchlejšie, ak sa vystavia vplyvu určitých vlnových dĺžok. Mnohé štúdie skúmajú vplyv rôznych vlastností koherentnosti, iné zase polarizácie a niektoré porovnávajú LED diódy a laserové svetlo.

Na povrchové aplikácie na ožarovanie pokožky použitie LED diód je Maya najlepším kompromisom, pretože sa dosahuje nižšia cena a pri dostatočnom výkone sa dosahuje aj rovnaký nápravný efekt na pokožke ako u lasera alebo kvázimonochromatického svetla prechádzajúceho polarizačnou fóliou alebo pri polarizácii zrkadlom. Tento efekt sa zvyšuje vysokou kvalitou LED diód.

Jednoducho povedané, LED diódy pri dostatočnej intenzite sú na kozmetické aplikácie cenovo najvýhodnejším riešením.

Na túto žehličku nedám dopustiť. Je až neskutočne efektívna. Pracujem v odvetí kozmetiky, a tak mám skúsenosti aj s inými profesionálnymi žehličkami. Faktom zostáva, že je ešte efektívnejšia ako niektoré profesionálne. Účinky sú viditeľné už po prvej aplikácii, a to je presne to, čo všetci (nielen ženy, ale aj muži) chceme. Maya na báze fotónov, čiže na báze svetla, je vhodná pre všetky typy pleti.

Aké výhody Vám prístroj prináša?

•Jednoduchá obsluha
•Tri rozličné svetlá červené, modré a zelené
•Preverené na 100% bezpečnosť
•Bez UVA, UVB, teda bez Ultra-fialového svetla, neinvazívne, bez negatívneho vplyvu alebo poškodzovania buniek, make up je použiteľný bezprostredne po aplikácii
•Silná energia žiarenia, intenzívna penetrácia, krátky čas aplikácie vhodné pre ľubovoľný typ pleti


SKÚSENOSŤ KOZMETIČKY, KTORÁ ŽEHLIČKU MAYA POUŽÍVA V KOZMETICKOM SALÓNE

Jednou z hlavných pozitív tejto žehličky je, že dokáže riešiť viacej problémov pleti naraz, pretože si sami prepíname svetlá (funkcie) podľa potreby a pocitu. Riešime čistenie tváre, vznikajúce alebo viditeľné vrásky, akné, mikrocirkuláciu počas jedného ošetrenia.

Mala som zákazníčku, ktorá sa veľmi stránila tohto ošetrenia, pretože pri ošetrení profesionálnou žehličkou na báze elektrónov sa celá vyhádzala a sčervenala. Aplikácia liečby žehličkou MAYA jej takúto skúsenosť nepriniesla. Bola veľmi šťastná, že konečne našla prístroj vhodný aj pre ňu.

Často sa stretávam s otázkou: Je to naozaj také efektívne a dobré, keď sa to pohybuje cenovo lacnejšie ako profesionálne žehličky? Zo začiatku ma táto otázka zarazila. No postupom času som sa na tejto otázke len zasmiala a odpovedala, že na internete bez problémov nájdeme ponuku žehličiek v cenovej relácií okolo 800-1000€.

Ďalším zistením mojich zákazníčok bolo, že po ošetrení v salónoch akoukoľvek žehličkou na tvár, efekt zaznamenali ako krátkodobý, dokonca niektoré sa cítili menej príťažlivé. Po použití žehličky MAYA ten pocit nemali. Ja si myslím že je to veľkým pozitívom.

Použitie žehličky MAYA už po prvej aplikácii vyvrátili akékoľvek námietky zo strany tých, ktorí spochybňovali jej účinok z rôznych dôvodov.

Používanie profesionálnej žehličky MAYA pre domáce použitie šetrí čas a hlavne peniaze. Ku samotnému ošetreniu nám stačí len Gelson - je súčasťou dodávky (gél ktorý sa používa pri sono vyšetreniach a zabezpečuje prenos ultrazvuku do pokožky) a MAYA kráľovná fotónov.
Samozrejme keď sa ošetrujú vrásky, alebo opadnuté viečka, odporúčam použiť aj kvapku hyaluronového gélu DEVEE alebo (keď hovoríme o šetrení ) Vami používaný účinný gél na tieto partie.
A ak sa jedna o ošetrenie silno aknóznej pleti, tak požívam kremík ktorý predpísal zákazníčke lekár z dôvodu ,že ultrazvuk účinné latky dostane hlbšie do pokožky. Ale v podstate to nie je nutné, robím to len pre vyšší efekt a posilnenie účinku látok, ktoré obsahuje krém.

Výhodou je, že ak nemáte radi v kozmetike hĺbkové, ale aj povrchové čistenie pleti, alebo to aj mate radi, ale nemáte nato čas, Maya Vám to nahradí dokonale a bezbolestne a hlavne bez zvukových efektov na rozdiel od iných prístrojov určených na hĺbkové čistenie.

Moje rady ako postupovať pri ošetrení:

 1. Nanesiem Gelson a prípadne aj iné gély podľa potreby.
 2. Spravím si povrchové čistenie modrým svetielkom, pretože má dezinfekčné účinky a v spojení so zeleným svetlom napomáha liečeniu akné. Samozrejme, ak sa na tvári nachádza make-up je potrebné pleť vyčistiť aj vodou.
 3. Po ošetrení modrým svetlom zvolím nasledujúce svetlo podľa potreby - buď na vrásky> červené, alebo na akné > zelené svetlo (pretože modré bolo použité predtým)
 4. Po hlavnom ošetrení uzatváram póry striedaním červeného a modrého svetla.
 5. Nanášam krém, alebo masku podľa výberu zákazníčky.

Odporúčam nenáhliť sa > mne jedno ošetrenie trvá asi 20 minút, pričom jeden interval na žehličke trvá 15minút > vtedy sa netreba zľaknúť žehličku opäť zapnúť a pokračovať v ošetrení.

Používam veľmi jednoduché pohyby :

 • Začínam po čeľusti smerom k uchu približne 3-4krat hore dole
 • Potom sa posúvam o centimeter vyššie ku kútiku úst smerom k spánku taktiež 3-4 krát hore dole pomalými ťahmi > trochu pritlačím > žehlička sa musí vždy dobre kĺzať a nezadrhávať sa - ak sa zadrháva treba naniesť Gelson
 • Zasa sa posúvam o centimeter vyššie ku koreňu nosa smerom k spánku > 3-4krát hore dole
 • Posuniem sa ku kútiku oka a idem smerom dolu po nosopernej ryhe 3-4 krát hore dole
 • Vrátim sa ku kútiku a idem popod oko ku spánku > 3-4 krát hore dole - ak máte potrebu spraviť aj viečka v tejto fáze je to dobré
 • Po tomto nasleduje nos ktorý prechádzam hore dole po celom objeme 3-4 krát
 • Prejdem na čelo, ktoré prechádzam najprv z prava do ľava a z ľava do prava > 3-4 krát - potom čelo prekrúžkujem
 • Toto isté opakujem na druhej strane tváre ale vynechávam už čelo a nos tento postup opakujem pri každom svetle


No a bonbónik na záver :

Maya výrazne zapôsobila na liečbu Herpesu, do dvoch dní odpadol po kúskoch a nezostali ani stopy tak, ako to býva pri liečbe bez alebo s inými preparátmi.
Herpes bol nasvietený zeleným svetlom približne 1 minútu .

Kúpiť v našom eshope