Žehlička na pleť PROFI 5v1

ŽEHLIČKA na pleť PROFI 5V1 BioWave

žehlička na pleť profi 5v1Jedinečný profesionálny prístroj v sebe spája až 5 funkcii. Žehlička na pleť Profi 5v1 alebo Biowave je vynikajúci kozmetický prístroj vhodný aj pre domáce a profesionálne použitie. Žehlička je určená na ošetrovanie pleti. Modré svetlo je vhodné na aknóznu pleť, červené na redukciu vrások, kombinácia svetiel na pigmentové škvrny, zelené svetlo na unavenú pleť a spustenie regenerácie. Ultravzuk sa používa na prekrvenie pleti a stimuluje tvorbu kolagénu. Galvanoterapia sa používa na bunkový lifting, ale pomáha aj čistiť pleť, póry a nanášať kozmetické prípravky s ultrazvukom hlbšie do pleti.

FUNKCIE:

 • fotóny: červené, zelené, modré
 • ultravzuk: 6 stupňov intenzity
 • galvanoterapia: kladné a záporné ióny s 5 stupňami intenzity
 • mikromasáž: spojitý a pulzný mód
 • technológia biovĺn BIOWAVE: vytvára teplo, čím zlepšuje kvalitu a mikrocirkuláciu pokožky

ŽEHLIČKA NA PLEŤ PROFI 5V1 BIOWAVE - FOTÓNOVÁ FUNKCIA

  Modré svetlo je vhodné na aknóznu pleť a mastnú pleť, ktorá je náchylná k častým a opakujúcim sa zápalom. Modré svetlo sa používa aj na opuchy pod očami. Modré svetlo preniká do 0,5 mm hĺbky a pleť upokojí. Je vhodné pre pleť, ktorá je citlivá, mastná a problémová

  Červené svetlo je vhodné na všetky druhy vrások. Červené svetlo prenikajúce 8 do 10 mm je vhodný pre všetky typy pleti - zvyšuje sa cirkulácia v danej oblasti, tvorba kolagénu, redukcia vrások a pleť sa vypne a zjemní-

  Zelené svetlo/Žlté svetlo má upokojujúce a relaxačné účinky a je vhodné na všetky typy pleti.

  Najlepší efekt sa dosahuje kombináciou všetkých troch svetiel a ultrazvukových vĺn.

  ŽEHLIČKA NA PLEŤ PROFI 5V1  A ULTRAZVUKOVÁ FUNKCIA

  Kmity prenikajú do pokožky a dosahujú najviac viditeľné účinky v oblasti okolo očí. Vysoká ultrazvuková vibrácia prináša aj hrejivý efekt, čím sa stimuluje aktivácia buniek a zlepšuje sa metabolizmus pokožky. Aplikáciou krému alebo gélu proti vráskam, s použitím trojfarebnej kombinácie svetla aj ultrazvuku, dosiahnete zrýchlený efekt pri každodennom použití.

  ŽEHLIČKA NA PLEŤ PROFI 5V1  A GALVANOTERAPIA

  Iónová terapia alebo galvanoterapia si vyžaduje vodivé spojenie palca a pásika, ale aj tvár by mala byť vodivá, preto ruky aj pleť pred aplikáciou by mali byť čisté, odmastené umytím a mierne zvlhčené na zaistenie vodivosti. Prepínanie intenzity zvyšuje napätie a tak narastá aj prúd medzi hlavicou a pleťou tváre na ktorej sa hlavica nachádza. Ióny z hlavice  čistia pleť, usadeniny a póry alebo pomáhajú vnášať rôzne prípravky do pleti. Gély alebo prípravky typicky s vysokým obsahom vody sú ideálne na tento účel,  nakoľko gély sú spravidla vodivé. Na požiadanie vieme dodávať aj vodivé gély so zvýšenou vodivosťou na tieto aplikácie.

  Gély sú ideálne aj na ultrazvukové aplikácie nakoľko najlepšie prenášajú energiu do pokožky. Na povrchové konečné nanášania prípravkov odporúčame hyaluronové gély a kvalitnú kozmetiku v kombinácii ióny + ultrazvuk. Ak záverečnou aplikáciou nie je krém, ale vyživujúca maska aj tento postup je odporúčaný.

  ŽEHLIČKA NA PLEŤ PROFI 5V1  A BIOWAVE TECHNOLÓGIA

  Biowave technológia v žehličke na pleť sa zameriava na prenikanie nízkoenergetických lúčov hlboko do pokožky, kde vytvárajú teplo a tým štartujú vnútorné zmeny, podobne ako laserové svetlo.

  Vďaka zvýšeniu teploty, stimuluje kožnú aktivitu, spevňuje kolagénové vlákna a zvyšuje produkciu kolagénu. Zvýšená kožná aktivita znamená viditeľné spevnenie pokožky a pružnejšiu a mladistvejšiu pleť. Známky starnutia, viditeľné vrásky a jemné linky sa v krátkom čase výrazne redukujú a pokožka sa stáva hladšou.

Kúpiť v našom eshope