Žehlička na pleť Perfect skin new model

Žehlička na pleť Perfect skin new model

Kozmetický prístroj 4v1

Žehlička na pleť Perfect skin new model kombinuje 4 vynikajúce funkcie pre dôkladnú starostlivosť o pleť. Funkcie prístroja prinášajú elektrostimulácia, RF rádiové frekvencie, fotónová terapia a masáž. Vynikajúca žehlička na cestovanie, pretože je malá a funguje aj bez zapojenia do elektrickej siete. Výhody v skratke: pomáha redukovať vrásky, zmierňovať zápalové procesy ako akné, vredy, opuchy, pomáha zlepšiť prekrvenie a aktivovať syntézu kolagénu. Jej nevýhodou je slabší výkon, keďže môže pracovať aj bez napojenia do elektrickej siete - to mierne ubralo z jej výkonu. Ďalšou slabou stránkou je, že nemá ultrazvuk. Ale funkcie, ktoré kombinuje sú dostatočné, pokiaľ ju používate pravidelne.

Starnutie pleti je prirodzený proces. Starnutie pleti urýchluje stres, nedostatočný spánok a oddych, nedostatočná starostlivosť o pleť. Pleť poškodzuje slnečné žiarenie, voľné radikály, zima a mráz. Genetická predispozícia má tiež na stárnutí pleti svoj podiel. Starostlivosť o pleť by mala byť zameraná na prekrvenie pleti a stimulovaní tvorby kolagénu, elasténu a kyseliny hyaluronovej. Žehlička na pleť Perfect skin založená na elektrickej stimulácii svalov (EMS) a elektroporácii zabezpečuje unikátny hlbší stimulujúci efekt, ktorý dokáže povzbudiť regeneráciu kolagénu, spevniť kožu, keď má pozoruhodný vplyv na zlepšenie vzhľadu pokožky a farby pleti. Pre znásobenie účinku používajte kvalitné kozmetické prostriedky vodivého charakteru - gél s kyselinou hyaluronovou alebo sérum s kyselinou hyaluronovou, ktoré obsahujú vodu - a tá je vodivá a dokáže znásobiť vstrebanie kyseliny hyaluronovej do hlbších vrstiev kože.

Ide o bezbolestný a bezpečný kozmetický prístroj. V minulosti platilo, že výživu dokázala doplniť len injekcia. Teraz však za pomoci tohto prístroja môže výživa prenikať do pokožky rovnomerne. Toto zariadenie dokáže zabezpečiť tú najdôležitejšiu starostlivosť o pokožku.

Žehlička na pleť Perfect skin New model prináša EMS (elektrická stimulácia svalov)

Na aktiváciu buniek, stimulovanie rekombinácie a regenerácie kolagénu.

Unikátny EMS prúd jemne stimuluje pokožku a zabezpečuje sekundárne svalové pohyby, pri ktorých môže vaša pokožka pociťovať jemné pichanie a elastický pocit, stimuluje podkožie pre dosiahnutie efektu aktivácie buniek, stimuluje zrážanie kolagénu a rekombináciu, ako aj regeneráciu nového kolagénu pre pevnejšiu, sviežejšiu a pružnejšiu pleť, vyhladzuje vrásky a jemné línie v pleti za účelom obnovy hladkej, lesklej, pružnej a bielej pokožky.

Účinok vlažnosti

Keď pokožkou prechádza EMS prúd, vzniká pocit kompaktnosti a mierneho tepla, pričom sťahovanie svalu nie je zreteľne pozorovateľné na povrchu kože. Vy však samozrejme pociťujete vlažný účinok, pretože pokožka a svaly očividne reagujú na ich stimuláciu. Touto stimuláciou sa regeneruje kolagén.

Žehlička na pleť Perfect skin New model prináša RF / rádiové frekvencie - vysokofrekvenčná energia

Charakteristickou vlastnosťou RF je, že elektrická energia má tendenciu sledovať najkratšiu vzdialenosť medzi dvoma elektródami. Keď živými tkanivami prechádza elektrina, vysokoenergetický prúd generuje teplo, čo je charakteristické pre vysokú frekvenciu a odpor voči elektrickému prúdu zo strany živého tkaniva. Z tohto dôvodu vzniká pocit tepla.

Žehlička na pleť Perfect skin New model prináša photon led svetelnú terapiu pre pleť

Funguje účinne a stabilne bez poškodzovania pokožky za použitia osobitého LED svetla vyvinutého výhradne pre kozmetické prístroje.

Rozlúčte sa s vašimi kožnými problémami, získajte dokonalú pleť za použitia modrého, červeného a žltého svetla.

Modré, červené a žlté svetlo je potrebné používať spolu s prípravkom na ošetrovanie pokožky je vo verzii prístroja bez dipleja. Verzia s displejom má nainštalované červené, zelené a modré svetlo.

Modul PHOTON- červené svetlo:

 • prenikajúce 8 do 10 mm je vhodný pre všetky typy pleti
 • zvyšuje sa cirkulácia v danej oblasti, tvorba kolagénu, redukcia vrások a pleť sa vypne a zjemní

Modul PHOTON-  zelené svetlo

 • je vhodné pre zmiešanú pleť
 • pôsobí na pleť upokojivo a relaxačne

Modul PHOTON-  modré svetlo

 • prenikajúce do 0,5 mm pleť upokojí
 • vhodné pre pleť, ktorá je citlivá, mastná a problémová
 • liečba akné

Modul PHOTON-  červené, zelené plus modré svetlo

 • vhodné pri odstraňovaní vrások v kombinácií s RF a EMS

Žehlička na pleť Perfect skin New model prináša funkciu nurse / masážna funkcia aj pre vnášanie kozmetických prípravkov

Verzia prístroja s displejom má aj funkciu jemnej mechanickej nízkofrekvenčnej masáže pokožky – režim NURSE. Je vhodný aj na vnášanie prípravkov do pokožky.

Balenie obsahuje:

 • Prístroj
 • Podstavec na prístroj
 • Nabíjačka s USB výstupom
 • Ochranné okuliare
 • Návod na použitie
 • Krabica
 • Ako darček pridávame ultrazvukový gél

Displej zobrazuje 5 riadkov:

 • 1, EMS
 • 2, RF
 • 3, NURSE
 • 4, PHOTON
 • 5, TIME, ubiehajuci od 10 minút smerom dole

Kúpiť v našom eshope