Žehlička Slimming

NOVINKA: Nie je potrebné podstupovať drahé a bolestivé lekárske či kozmetické zákroky. Pokiaľ túžite po lepšej postave, môžete sa zbaviť problémových partií pomocou ultrazvukových vĺn. Ultrazvukové vlny efektívne rozbijú tukové bunky na všetkých častiach tela. Sú potrebné pravidelné aplikácie. Prístroj

Slimming je určený pre domáce a profesionálne použitie, pretože je jednoduchý na obsluhu a v priateľnej cene. Je vhodný pre všetkých, ktorým záleží na svojej postave.

Výhody: Prístroj je vhodný aj na domáce použitie, preto vás odbremení od povinnosti navštíviť kozmetičku alebo odborníka pre ultrazvukové rozbíjanie tukových buniek. Pravidelné aplikácie večer pri televízore určite stoja za to.


Funkcie 3 v 1 pre efektívne chudnutie:

 • EMS
 • Infračervené svetlo
 • Ultrazvuk

Vhodný na:

 • chudnutie a odstraňovanie tuku v podkožnom tkanive
 • odstraňovanie pomarančovej kože ( celulitída)

Postup:

 1. Vyčistite si oblasť na tele, ktoré chcete ošetriť.
 2. Použite EMS 15-30 minút.
 3. Aplikujte prípravok na chudnutie (emulzie a gély proti celulitíde)
 4. Použite ultrazvukové vlny a infračervené svetlo až kým sa gél proti celulitíde úplne neabsorbuje.

 

Upozornenie: Ultrazvukové vlny a infračervené svetlo môžu spôsobiť teplý pocit na pokožke, čo je normálny jav.

 

Použitie:

 • na tvár pri nízkej intenzite
 • na brušnú dutinu, pozadie, stehná, ruky pri vysokej intenzite

Skúsenosti nájdete dole (OD KOZMETIČKY):

Verte či neverte, ale žehličke SLIMMING nemôžem a hlavne nemám, čo vytknúť. Každá jedna skúsenosť je pozitívna, či z mojej strany, alebo zo strany zákazníčky. Krásne sa s ňou bojuje s celulitídou. Nechcem byt pokušiteľ, ale slimming dokáže celulitídu odstrániť minimálne o 50% BEZ akejkoľvek inej námahy

Moje skúsenosti, poznatky a rady pri používaní kozmetických prístroja

Slimming žehlička

 • Výkonná
 • Účinná
 • Ľahko ovládateľná
 • Cenovo priateľná


Toto sú len niektoré z množstva pozitív ULTRAZVUKOVO- HREJIVEJ ŽEHLIČKY SLIMMING proti celulitíde.

Čo je vlastne celulitída?
Celulitída, alebo tzv. pomarančová koža je mnohými označovaná za civilizačné ochorenie, inými „len“ za nepríjemný estetický problém, ktorý bohužiaľ úzko súvisí s psychikou a sebavedomím žien. Ako sa na mnohých miestach môžeme dočítať, celulitída spájaná s obezitou. Hoci kilá na viac k celulitíde môžu dopomôcť, neubránia sa jej ani mnohé štíhle a športujúce ženy. Príčiny vzniku celulitídy sú ukladanie tuku v pod koží, nesprávna životospráva a nedostatok pohybu a neodplavovanie splodín látkovej výmeny. Podkožný tuk ma tvar malej špendlíkovej hlavičky. Keď sa vytvára celulitída, je to vlastne zhluknutie tukových hlavičiek do väčšieho objemu a vtedy nastávajú priehlbinky, ktoré tvoria celulitídu. Navonok vzniknuté „hrboľky“ nie sú len výsledkom ukladania prebytočného tuku, ale sú výsledkom zmien v podkožnom tkanive. Tuk sa ukladá do neforemných hrudiek, ktoré tlačia na pokožku. Dochádza k stlačovaniu vlásočníc a k zhoršovaniu prekrvenia.


Moje skúsenosti
Verte či neverte, ale žehličke SLIMMING nemôžem a hlavne nemám, čo vytknúť. Každá jedna skúsenosť je pozitívna, či z mojej strany, alebo zo strany zákazníčky. Krásne sa s ňou bojuje s celulitídou. Nechcem byt pokušiteľ, ale slimming dokáže celulitídu odstrániť minimálne o 50% BEZ akejkoľvek inej námahy
V súčinnosti s pohybom, dostatkom tekutín a produktmi proti celulitíde, môžem bez obáv prehlásiť, že funguje 100%. Jej ďalšou výhodou je, že odstraňuje strie a jazvy. Ja osobne ju používam na strie a už po mesačnom používaní sú strie zahojené.
Chodia ku mne na toto ošetrenie mladé dievčatá, ale aj zrelé ženy a aj dámy, ktoré sú už zúfale a vyskúšali čokoľvek. Netvrdím, že tie procesy neboli účinné. Boli, ale boli časovo a hlavne finančne náročné. Pričom ošetrenie žehličkou SLIMMING nie je ani časovo, a ani finančne náročne. Bez problémov si toto ošetrenie môžete urobiť v pohodlí domova pri televízore, alebo aj pri práci na počítači. Stačí, keď si dáte lepky na miesto z ktorého chcete schudnúť, alebo tam, kde intenzívne bojujete s celulitídou > zapnete si EMS a môžte pokračovať v práci.
Jedno z pre mňa hlavných pozitív je, že keď stretnem užívateľky SLIMMINGU po dlhšom čase, sú usmiate a vďačné, pretože sa im vracia späť stratené sebavedomie. S úsmevom mi oznamujú že boj s celulitídou pomaly vyhrávajú.


Moje rady ako postupovať pri ošetrení:

 1. Nanesiem Gelson gél na vybranú plochu ošetrenia v spojení s ACG gélom (je to hrejivý gél, preto odporúčam v malom množstve) .
 2. Vizuálne zistím, v akom štádiu je celulitída . Ak je viditeľná, použijem zdvojené ošetrenie, to znamená, že na jednu dobu (čo je asi 10-15min), pustím TAPPING v spojení s EMS . EMS je elektrická stimulácia, ktorá dopomáha rozbíjať tukové zhluky .V balení sú aj elektrické lepky ,ktoré prilepím na najpostihnutejšie miesta a zapnem intenzitu, ktorá im je najpríjemnejšia. Pozor tu treba naozaj začať od prvého stupňa intenzity a pomaly pridávať. Ak celulitída nie je viditeľná toto prvé ošetrenie vynechám.
 3. Ja osobne vždy pracujem so zapnutým infračerveným svetlom. Postup ošetrenia je jednoduchý:
 • zapnem žehličku
 • infračervené svetlo
 • sonic na polohu H
 • naboku si nastavím intenzitu 5

4. Používam pohyby ktoré sú uvedené v príručke.

5. Na každej nohe nechávam jednu intenzitu, na brušku jednu a na rukách tiež jednu.

6. Počas ošetrenia nanášam aj kvapku hyaluronového gélu DEVEE pre podporu napnutia pokožky.

7. Po ošetrený natriem ošetrovanú časť hyaluronovým krémom DEVEE.

8. Ošetrenie opakujem aspoň raz do týždňa.

Alica Tokárová
Pri objednávkach na terapiu vrámci Banskej Bystrice volajte 0903 778 423

Kúpiť v našom eshope