NewRazzi 3v1

Popis prístroja

Hlavica po obvode

Dynamický svetelný zdroj, vysoko energetický, fokusovaný:

Červené LED diódy 12ks s vlnovou dĺžkou 630nm

Modré LED diódy 12ks s vlnovou dĺžkou 465nm

Zelené LED diódy 12ks s vlnovou dĺžkou 520nm

Hlavica vo vnútri, oceľová časť

Ultrazvuková a iónová (Galvanická) hlavica vyrobená z vysoko kvalitnej ocele.

Obsluha prístroja

  1. Zapojte prístroj do elektrickej zástrčky. Prístroj raz pípne a LCD displej sa zapne.
  2. Navolenie jednej funkcie napr. Ultrazvuk

-        stlačte ,,MODE,, navolte modul Sonic (musí sa vám ukázať na displeji), potom stlačte ,,SHIFT,, na nastavenie intenzity slabšie, alebo silnejšie, a potom stlačte ,,CFM,, na začatie aplikácie.

  1. Navolenie ďalšej funkcie súčasne napr. Ióny

-        znova stlačte ,,MODE,, navolte modul Ion plus (musí sa vám ukázať na displeji), potom stlačte ,,SHIFT,, na nastavenie intenzity slabšie, alebo silnejšie, a potom stlačte ,,CFM,, na začatie aplikácie.

  1. Navolenie ďalšej funkcie súčasne napr. Infrared

-        znova stlačte ,,MODE,, navolte modul Infrared (musí sa vám ukázať na displeji), potom stlačte ,,SHIFT,, na nastavenie LED, a potom stlačte ,,CFM,, na začatie aplikácie.

  1. Nastavenie času

-        prístroj sa sám vypne automaticky po 15 minútach

-        znova stlačte ,,MODE,, navolte modul Time (musí sa vám ukázať na displeji), potom stlačte ,,SHIFT,, na nastavenie času od 1 do 20 minút a potom stlačte ,,CFM,, na začatie aplikácie.

UPOZORNENIE: ION PLUS A ION MINUS SA NEDAJÚ NASTAVIŤ, ABY FUNGOVALI SÚČASNE!

KU GENEROVANIU IÓNOV DOCHÁDZA LEN V PRÍPADE, ŽE SA DOTÝKATE   PLOCHOU PALCA KOVOVÉHO PÁSIKU.Nestačí, že navolíte režim, musíte navoliť aj intenzitu.

Režimy prístroja

A. Každodenná starostlivosť – nepoužívajte častejšie ako 3krát do týždňa, dĺžka aplikácie najviac 30 minút zakaždým.

1. ČISTENIE

Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a kladné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

2. VKLEPÁVANIE KRÉMU

Naneste si krém na pleť a hlavicu. Zvoľte moduly ultrazvuk a záporné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu.

3. FOTÓNOVÁ TERAPIA

Zvoľte červenú farbu pre oblasť vrások a modrú farbu pre problematickú pleť. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Dĺžka terapie je 10-20 minút na celú tvár.

B. Odstraňovanie škvŕn,  zrovnanie farby pleti, bielenie pleti – používa sa 1x za dva dni

1. ČISTENIE

Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a kladné ióny a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

2. IÓNOVÁ FUNKCIA

Zvoľte si funkciu záporných iónov. Jedno miesto ošetrujte, teda na jednom mieste stojte s hlavicou s vhodným gélom 20-30 sekúnd a potom sa presuňte na ďalšie miesto.

C. Odstraňovanie akné – 1x denne večer

1. Umyte tvár  vodou.  Zvoľte si intenzitu ultrazvuku a premasírujte tvár s gélom.. Znova umyte tvár a očistite hlavicu.

2. Potom prejdite na lymfatickú detoxikáciu:

2.1. Zvoľte ultrazvuk a vhodnú intenzitu. Prechádzajte hlavicou od nosa alebo od brady k uchu a od ucha smerom dole ku krku a pozdĺž bokov krku s použitím gélu.

2.2. V druhom kroku sa zamerajte na masáž oblastí okolo bodov akné.

2.3. Zvoľte režim modré svetlo, aplikácia 15-20 minút.

2.4. Zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.

D. Citlivá pleť – raz alebo dvakrát do týždňa

1. Odstráňte make-up a dôkladne si vyčistite pleť. Naneste dostatočné množstvo gélu na pleť a hlavicu prístroja. Zvoľte moduly ultrazvuk a nastavte vhodnú intenzitu. Masírujte smerom od brady k uchu, s každým pípnutím po 5 sekundách sa presúvajte smerom k uchu. Po použití si pleť umyte vodou.

2. Následne zvoľte režim striedanie modré a červené svetlo, aplikácia 10 minút.

3. Naneste  pleťovú masku, ktorú bežne používate na vyživenie pleti.

Kúpiť v našom eshope