Retinol proti vráskam

retinolRetinol - zaručená syntéza kolagénu

Retinol je celá molekula vitamínu A. Retinol sa používa v medicíne aj v kozmetickom priemysle na problémy s pleťou. Retinol pomáha stimulovať syntézu kolagénu a naprávať ph pleti do normálu. Najlepší účinok sa dosahuje s kyselinou hyaluronovou - Retinol stimuluje tvorbu kolagénu a kyselina hyaluronová udržuje prísun vlhkosti. Spolu sú zohratá dvojka.

Pravda o Retinole v kozmetických prípravkoch:

  • Retin A je liečivo na pleť. V kozmetickom priemysle sa používa menej silný vitamín A, ktorý nespôsobuje očervenanie a lúpanie pleti.
  • Pro-Retinol a retinol palmitát sú vynikajúca kombinácia proti vráskam.
  • Kozmetika s Retinolom je účinná aj na stredne hlboké až hlboké vrásky, alebo pre ženy nad 40-45 rokov.
  • Účinky Retinolu sa neprejavia ihneť. Výsledky sa dostavia po 1-2 mesiacoch. Určite stoja zato.
  • Retin A je citlivý na svetlo a na slnku môže vyvolať opačný efekt - prehlbenie vrások. Retin A je len na predpis u kožného lekára. ALE pro-retinol vitanol Bio a retinyl palmitát v kombinácii s kyselinou hyaluronovou a inými účinnými látkami nie sú citlivé na slnko a môžu sa kludne používať aj v lete.

Odporúčame: Devee Retinol

Účinné látky:

  • Kyselina hyaluronová: Kozmetika Devee Retinol kombinuje zmes vysoko a nízko-molekulárneho hyaluronanu sodného pre 3D hydratáciu vrstvami kože. Prísun vlhkosti nesmie chýbať.
  • Pro Retinol Vitanol Bio: Retinol pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a navracia pleti pružnosť a elasticitu. Produkt je rastlinného pôvodu v Bio kvalite z ekologickej poľnohospodárskej výroby.
  • Pro Retinol Vitanol Bio + Retinyl palmitát: Spolu stimulujú tvorbu kolagénu I, redukujú odbúravanie kolagénu I a III, redukujú počet vrások, dĺžku vrások a viditeľnosť vrások.
  • Enzým papaín: Enzým sa získava z papáje. Enzým pomáha odstraňovať starú kožu a stimuluje tvorbu novej.
  • Hydratačné a výživné oleje: olej z makadamových orechov, jojobový olej, konopný olej, bambucké maslo

Devee Retinol kozmetika - eshop

 

Kúpiť v našom eshope

5160010FSDay Creamretinol150dpi

Retinol denný krém

RETINOL Anti-Aging Day Cream SPF 15 Základ peknej, mladistvo pôsobiacej pleti. Perfektná odpoveď na problémy suchej, narušenej pokožky, stresovanej starnutím alebo podmienkami prostredia. Vláčne jemný denný krém so zložkami Pro-Retinol, Vitanol®...

Viac info

5160020FSNight Creamretinol150dpi

Retinol nočný krém

Obnovujúci, výdatný nočný krém pre náročnú pleť. Pomocou starostlivo vybraných prísad systému DEVEE-RETINOL, ktorý rozvíja svoju silu v noci, keď regenerácia buniek dosahuje svoj vrchol,  aktivuje pleťové bunky a povzbudzuje mechanizmus obnovy buniek. Vysoko a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová intenzívne a trvalo dodáva pokožke vlhkosť. Pleť pôsobí pevnejšie, hladšie a udržiava si svieže vyžarovanie. Hodvábne jemná textúra rýchlo vsakuje do pokožky a ihneď pri nanášaní sa postará o pevnejší, pestovanejší vzhľad.

Viac info

5160015FSSerumretinol150dpi

Retinol sérum

Mimoriadne hodvábny koncentrát proti vráskam s efektívnym účinkom Retinolu na zjemnenie vzhľadu pleti  a krajšie črty tváre povzbudzuje delenie buniek, tvorbu nových buniek  a syntézu kolagénu, povzbudzuje odlupovanie odumretých zrohovatených buniek a  tým zdokonaľuje pleť. Zo dňa na deň pokožka pôsobí pevnejšie a vitálnejšie. Účinok vysoko aktívneho produktu sa zameriava na dve hlavné príčiny vzniku jemných vrások, stratu vlhkosti a stratu napätosti pokožky. Vysoko a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová zabezpečuje ideálny obsah vlhkosti, pôsobí priamo proti tvorbe vrások na vysušenej pleti. Aktívne enzýmy z papáje navyše pôsobia ako „zosilňovače svietivosti“ a  opticky zmenšujú póry pokožky.

Viac info

5160030FSEye Creamretinol150dpi

Retinol očný krém

RETINOL Anti-Aging Eye Cream * * Pre žiarivý pohľad. * * Hodvábne mäkké ošetrenie na efektívne znižovanie jemných vrások a čiar na vysušenej pokožke dáva obrysu očí novú sviežosť a  pružnosť. Nasýtený efektívnou...

Viac info