Peptidové sérum

Omladzujúce sérum proti vráskam

Koncentrované, hodvábne sérum na regeneráciu a spevnenie pokožky, určené na korekciu prejavov prirodzeného starnutia  pokožky. Komplex  aktívnych zložiek stimuluje vitálne funkcie  pokožky. Vďaka  inovatívnej peptidovej technológii zjemňuje a spevňuje  pokožku zvnútra, čím sa dosahuje efektívna regenerácia. Maximálne vypínacie  a spevňujúce účinky sa prejavujú tak, že pokožka je viditeľne plnšia a je pružnejšia a žiarivejšia. Vaša pleť bude vyzerať jemnejšia, hladšia a hebkejšia.

Ráno a večer rozotrite niekoľko kvapiek tohto koncentrátu z aktívnych zložiek s jemnou vôňou na vyčistenú pleť. Na dosiahnutie optimálnych účinkov vypnutia pokožky aplikujte sérum pred tým, ako použijete pleťový krém.

Omladzujúcesérum proti vráskam

Výnimočný elixír mladosti, ktorý obsahuje komplex peptidov a kyseliny hyaluronovej na cielenú korekciu vrások a spevnenie pokožky. Pokožka je viditeľne plnšia a získa pružnosť a žiarivosť

 

  • Peptide Vinci 02
  • Peptide Syn-Coll
  • vitamín B3
  • kyselina hyaluronová
  • Fucogel

50 ml dávkovač

Obrázok

Obrázok

Zhrnutie

Wellmaxx®, to sú kozmetické prípravky s vysoko účinnými aktívnymi zložkami, ktoré spĺňajú najvyššie normy. Inovatívne aktívne zložky, ktoré  sú výsledkom najnovšieho výskumu, dodávajú tomuto radu výrobkov nezameniteľný charakter.