Micelárna voda 3v1

Micelárna čistiaca pleťová voda3 v 1

Každá starostlivosť o pokožku sa začína jej dôkladným a starostlivým vyčistením. Aj sem vstupuje  inovatívna technológia, pretože kombinuje aktívne zložky, ktoré sa prirodzene nachádzajú v  pokožke. Táto univerzálna  micelárna pleťová voda je rýchla a súčasne veľmi dôkladná; pôsobí aj bez vody. V jedinom kroku sa všetky nečistoty – tie, ktoré sú rozpustné vo vode, i tie, ktoré sú rozpustné v tukoch – na pokožke naviažu a jemne odstránia.

Pleťová voda 3 v 1 veľmi rýchlo zbaví pokožku nečistôt  a make-upu, pričom  pleti dodá optimálnu aktívnu hydratáciu. Zvýšená hydratácia je výsledkom pôsobenia vzácnej kyseliny hyaluronovej.

Každodenný dôkaz: Po dôkladnom očistení  tváre  – ak je to potrebné, aj niekoľkonásobnom – bude čistiaci tampónik  biely ako čerstvo napadnutý sneh! Nie je potrebné zopakovať čistenie s použitím vody.

Micelárna pleťová voda3 v 1

Mimoriadne dôkladná  komplexná pleťová voda určená na odstránenie nečistôt rozpustných vo vode aj v tukoch. Aktívne zvlhčuje pokožku.

  • kyselina hyaluronová
  • sphingosomes moist
  • D-panthenol

200 ml fľaštička

Obrázok

Obrázok

Zhrnutie

Wellmaxx®, to sú kozmetické prípravky s vysoko účinnými aktívnymi zložkami, ktoré spĺňajú najvyššie normy. Inovatívne aktívne zložky, ktoré  sú výsledkom najnovšieho výskumu, dodávajú tomuto radu výrobkov nezameniteľný charakter.