Kyselina hyaluronová proti vráskam

Kyselina hyaluronová - jedinečná zásoba vlhkosti

Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný) je jednotkou na trhu v starostlivosti o pleť. Kyselina hyaluronová sa nachádza v koži a jej hlavnou úlohou je udržať kožu elastickú a pevnú. Kyselina hyaluronová má rada vodu.  Jej gélovitá štruktúra nasiaknutím vodou dokáže zväčšiť svoj objem až o 1000-násobok. V koži teda funguje ako špongia nasiaknutá vodou, ktorá hydratuje pleť.

Pravda o kyseline hyaluronovej v kozmetických prípravkoch:

 • Kyselina hyaluronová je látka telu vlastná, ktorá sa nachádza v koži, v očných bulvách, v kĺboch, v pľúcach.
 • Kyselina hyaluronová je najlepšou hydratačnou látkou pre pleť.
 • Zmes vysoko a nízko-molekulárneho hyaluronanu sodného je najlepšia kombinácia pre dosiahnutie lepšieho efektu v hlbších a plytších štruktúrach pokožky - 3D hydratácia vrstvami kože.
 • Kyselina hyaluronová dokáže redukovať jemné vrásky a linky.
 • Kyselina hyaluronová je vhodná pre ženy nad 30 rokov.
 • Kyselina hyaluronová nedokáže "sama" vyplniť stredne hlboké vrásky a hlboké vrásky. Na stredne hlboké vrásky je vhodná kyselina hyaluronová s retinolom a na hlboké vrásky kyselina hyaluronová s peptidmi. Kyselina hyaluronová nedokáže stimulovať tvorbu kolagénu a elasténu, ale retinol a peptidy áno.

Zásady:

Používanie kozmetiky s kyselinou hyaluronovou nad 30 rokov by malo byť samozrejmosťou. Kyselina hyaluronová dodáva pleti potrebnú hydratáciu a významne prispieva k oddialeniu známok starnutia.

Pri hlbších vráskach je potrebné siahnúť po niečom účinnejšom. Významné látky, ktoré redukujú aj hlbšie vrásky sú Retinol alebo peptidy. Ale prísun vlhkosti musí byť zaručený. Preto kombinácia s kyselinou hyaluronovou je to najlepšie. Vekom pleť stráca vlhkosť a vysychá. Kyselina hyaluronová je jedinečná pre svoj hydratačný potenciál.

kyselina hyaluronovaIné hydratačné látky v kozmetike:

 • Kyselina hyaluronová
 • Aquaxyl
 • Proteasyl
 • Aquaporine
 • Morský hodváb Sea silk
 • Glycerín
 • fucogel

Odporúčame:

Nemecká kozmetika Devee a Wellmaxx ponúkajú kozmetické rady Devee Hyaluron a Wellmaxx Hyaluron.

Účinné látky Devee Hyaluron: vysokomolekulárna kyselina hyaluronová, nízkomolekulárna kyselina hyaluronová, aquaxyl, proteasyl, olej z makadámových orechov, jojobový olej, bambucké maslo, glycerín, konopný olej, olej z Ximenia Americana, pantenol, kyselina asparágová, svetlík lekársky extrakt

Devee Hyaluron kozmetika - eshop

Účinné látky Wellmaxx Hyaluron: kyselina hyaluronová, aquaporine plus, aquaxyl, fucogel, argánový olej, jojobový olej, olej z makadamových orechov, proteasyl, bambucké maslo

Wellmaxx Hyaluron kozmetika - eshop

 

Kúpiť v našom eshope

devee hyaluron gel

Superkoncentrát gél s kyselinou hyaluronovou

Tento gél sa vyznačuje vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej a je veľmi efektívny pri redukcii a odstraňovaní vrások i známok starnutia. Vysoký podiel tejto látky tak robí gél hodnotným a žiadaným na celom svete.

Viac info

devee hyaluron krem

Hydrokoncentrát krém s kyselinou hyaluronovou

Tento produkt sa vyznačuje mimoriadne dlhotrvajúcim zvlhčujú- cim efektom, ktorý sa dosiahol kombináciou nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej v kombinácii s prírodnými olejmi. Kyselina hyalurónová vniká do pokožky a rozpína sa v nej do svojho plného účinku, čím zvnútra vyplní jemné vrásky, vyrovná ich a vyhladí. Zároveň vysokokvalitné prírodné oleje, s neobyčajne vysokou koncentráciou nenasýtených mastných kyselín (ktoré zohrávajú aktívnu úlohu pri dosiahnutí rovnováhy vlhkosti kože), prinášajú vynikajúce výsledky v starostlivosti o pleť a pri hydratácii. To je dôvod, prečo je DEVEE Hyalurón krém Hydro ideálnym koncentrátom, pokiaľ ide o intenzívnu starostlivosť o pleť a jej regeneráciu.

Viac info

devee fluid

Liftingový očný krém s kyselinou hyaluronovou

Očný lifting Hyalurón Fluid je kombinácia hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho), thajského zázvoru, hesperedínu, slnečnicového oleja a ďalších látok na čo najúčinnejšie odstránenie vrások a známok starnutia okolo očí.

Viac info

efekt2

Ampulky s kyselinou hyaluronovou

Hyalurón Efekt je kombinácia hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho) a minerálnych látok na čo najúčinnejšie odstránenie vrások.

Viac info