Kozmetika na tvarovanie postavy Wellmaxx Shape

Wellmaxx Shape pomáha pri:

 • odstraňovaní celulitídy a strií
 • formovaní postavy
 • zlepšení elasticity a pevnosti kože

4 produkty pre celé telo:

Wellmaxx vyvinul 4 produkty, ktoré vám pomôžu od spevnenia krku po zväčšenie objemu a pevnosti dekoltu, až po odstránenie celulitídy, zminimalizovanie strií a zlepšenie elasticity a hydratácie kože.

Bojujme s celulitídou:

Celulitída teda oranžová koža (na stehnách, bokoch a pozadí) môže vzniknúť v každom veku a nie je to len estetický problém obéznejších ľudí, ale trápi aj mladé, štíhle dievčatá, ktoré sa zdravo stravujú a cvičia. Niektorí tvrdia, že sa jedná o hormonálny problém, ktorý je spojený s oslabeným spojivovým tkanivom a štruktúrou tukového tkaniva. Keď je narušená rovnováha medzi tvorbou a odstraňovaním tuku (lipogenéza a lipolýza), tukové bunky sa tlačia hore do vrchnej vrstvy kože nazývanej dermis, kde formujú viditeľné zhluky ako oranžová koža.

Inovatívne patentované aktívne ingrediencie na boj s celulitídou a na zlepšenie elasticity pokožky potvrdené dermatestami

ISOCELL SLIM (náchadzajú sa v dennom a nočnom kréme)

 • Tento patentovaný komplex pozostáva z neobyčajnej kofeínovej zložky v kombinácií s fosfolipidmi, ktoré sa optimálne vstrebávajú do pokožky a podporujú proces lipolýzy (rozpad tuku) vďaka potrebným enzýmom. Tieto zložky pomáhajú pokožke sa prečistiť a redukovať vznik a vzhľad celulitídy. Fosfolipidy tiež dodávajú pokožke potrebnú hydratáciu a výsledný efekt je krásna, zdravá a mladá pokožka.

BODYFIT (nachádza sa v dennom kréme)

 • Jedná sa o trojstupňový patentovaný glaucínový komplex v kombinácií s kofeínom. Zložky tohto komplexu stimulujú premenu tuku na energiu, teda lipolýzu. Okrem toho podporujú vznik čerstvého kolagénu, ktorý zlepšuje vzhľad a elasticitu pokožky, a nie len to, optimalizuje distribúciu vody v tkanivách a presun tekutín a zložiek v tkanivách.

ADIPOSLIM (nachádza sa v nočnom kréme)

 • Zabraňuje tukovým bunkám vstrebať voľné mastné kyseliny do zrelých tukových buniek, čo aktivuje rozkladanie tuku a odstraňuje celulitídu a nadmerné tukové bunky.

24 hodinová starostlivosť v dvoch krémoch Wellmaxx Shape:

 • Denný a nočný krém resp. denný a nočný pleťový krém sa navzájom dopĺňajú a na intenzívnu starostlivosť, aby ste dosiahli maximálne viditeľné účinky budete potrebovať oba krémy.
 • Denný krém aplikujte ráno. Je perfektný na tvarovanie postavy a zjemňuje kontúry pleti. Odstraňuje pomarančovú kožu a spevňuje pleť. Okrem toho vytvára príjemný chladivý pocit.
 • Nočný kŕem aplikujte večer po sprchovaní. Nočný krém regeneruje pokožku počas spánku, keď je schopnosť organizmu regenerovať sa maximálna.

Omladenie a skrášlenie krku, ako aj spevnenie poprsia nikdy nebolo také jednoduché s Wellmaxx Shape spevňujúcim krémom:

 • Vďaka inovatívnemu komplexu látok dochádza k okamžitému napnutiu a spevneniu pleti. Pleť sa mení pred očami. Vyzerá hladšie, mladšie a pevnejšie.
Aktívne ingrediencie v spevňujúcom kréme:
 • Proteasyl: Tento peptid je vysoko hodnotený na zlepšovanie elasticity pleti. Nie len že zlepšuje pružnosť pokožky, ale aj odstraňuje vrásky, zlepšuje jej pevnosť a hydratáciu.
 • Voluform: Kombinácia aktívnych látok, ktoré majú nasledovné účinky: zväčšujú objedm (push-up), zlepšujú prečistenie (detoxikácia). zlepšujú elasticitu, zjemňujú pleť a tvarujú.
 • Dermochlorela: Bohatá na aminokyseliny a oligopeptidy. Zvyšuje tvorbu kolagénu.
 • Larycil: Jedná sa o extrakt z huby, ktorá stimuluje vyhladenie pleti a zlepšuje elasticitu.
 • Kyselina hyalurónová: Zlepšuje hydratáciu pleti, vyhladtuje vrásky a zabraňuje starnutiu a zvráskaveniu pleti.

Upokojujúci regeneračný sprej Wellmaxx Shape sprej:

 • Ideálny v lete po opaľovaní. Dodáva pokožke potrebnú hydratáciu a regeneruje ju.
 • Zlepšuje tvar a kvalitu pleti, spevňuje ju a dodáva jej čerstvý a mladistvý look.
Aktívne Ingrediencie v spreji:
 • Kofeín: Stimuluje mikrocirkuláciu v tkanivách a zlepšuje prietok krvi.
 • Preohydran: Udržuje a podporuje úroveň vlhkosti a správnu hydratáciu pleti.
 • Freskolat: Osviežuje a príjemne chladí.
 • Proteasyl: Polypeptid z hrášku, ktorý zlepšuje elasticitu pleti, zlepšuje tvorbu elastínových vlákien a zvyšuje tvorbu kolagénu. Nachádza sa aj v anti-aging produktoch Wellmaxx na pleť na odstráňovanie vrások.

Nato, aby ste znížili svoju hmotnosť potrebujete:

1 Produkty Wellmaxx Shape na tvarovanie postavy, odstránenie celulitídy a zlešenie elasticity pleti.

2. Aktívny životný štýl s cvičením. Šport aspoň pár krát do týždňa podľa vášho výberu.

3. Zvýšiť príjem ovocia a zeleniny.

 

denny

Denný telový krém

Denný telový krém (Body Lotion Day od Wellmaxx Shape) Ideálny telový krém na formovanie postavy a redukovanie celulitídy. Zlepšuje lipolýzu a hydratáciu pleti, čo je podstatné, ak sa...

Viac info

night

Nočný telový krém

Nočný telový krém (Body Lotion Night od Wellmaxx Shape) Ideálny telový krém na formovanie postavy a redukovanie celulitídy. Zlepšuje lipolýzu a hydratáciu pleti, čo je podstatné, ak sa...

Viac info

sprej

Telový sprej

Telový sprej na formovanie postavy (Body Sprej od Wellmaxx Shape) Sprej je ideálny na každodenné použitie. Zlepšuje spevnenie pleti, vďaka kofeínu zlepšuje mikrocirkuláciu a prekrvenie, vďaka extraktu z hrášku...

Viac info

push up2

Spevňujúci krém na prsia a dekolt

Spevňujúci krém na prsia, dekolt a krk (Push-up krém od Wellmaxx Shape) Aj vám sa zdá, že váš krk pôsobí staršie a ochabnuto? Aj pokožka na krku a...

Viac info