Účinná kozmetika proti vráskam

Účinná kozmetika proti vráskam

Kozmetika proti vráskam je účinná keď obsahuje účinné látky, ktoré sa časom ukázali na vrásky veľmi efektívne. Najobľúbenejšie látky, ktoré sa pridávajú do kozmetických produktov sú kyselina hyaluronová, peptidy, retinol, aloe vera, sea silk tkz. morský hodváb, kmeňové bunky, ibištek, atď. Je ich naozaj veľmi veľa. Pri výbere kozmetiky je dôležité rozdelenie kozmetiky podľa veku. Mladšia pleť je stále dobre hydratovaná a môžu sa objaviť jemné vrásky. Dámy v strednom veku majú pleť mierne suchšiu a okrem hydratácie je dôležitá aj výživa a stimulácia kolagénu. Pre staršie dámy s hlbokými vráskami je dôležitý výber kozmetiky na hlboké vrásky, ktorá prináša aj hydratáciu a výživu zároveň.

Kyselina hyaluronová - vhodná pre mladšie dámy.

Kyselina hyaluronová + peptidy - vhodná kombinácia pre staršie dámy v stredných rokoch

Peptidy - vhodný výber pre hlboké vrásky

Na trhu je toho stále viac, ako si mám vybrať správnu kozmetiku, pokiaľ sa mi nechce študovať zloženie každého krému? Aký druh kozmetiky je pre mňa vhodný?

Ampulky s kyselinou hyaluronovou alebo s rastlinnými extraktmi - nadštandardná starostlivosť pre okamžitý účinok

Denný krém - štandardná starostlivosť o pleť každej dámy

Nočný krém- štandardná starostlivosť o pleť každej dámy

Sérum - Určite výborný produkt, ktorý sa dobre dopĺňa s krémom. Ale na prvom mieste je dobrý krém, pretože sérum je síce intenzívny koncentrát účinných látok, ale mierne vysušuje a nemá taký celodenný hydratačný potenciál ako krém. Sérum sa vstrebe okamžite a necháva pleť "nahú". Krém má aj ochranný a hydratačný účinok.

Očný krém - vyžaduje osobitú starostlivosť, lebo pleť v okolí očí je veľmi jemná. - štandardná starostlivosť o pleť každej dámy

Pleťová maska - - nadštandardná starostlivosť pre okamžitý účinok, občas si ju určite doprajte.

Nad 30 rokov - krém s kyselinou hyaluronovou je ideálna voľba

Nad 40-50 rokov - krém s kyselinou hyaluronovou a s retinolom pomôže vyhladiť hlbšie vrásky a pleť udržuje sviežu a hydratovanú.

Nad 50 rokov - pri hlbokých vráskach pomôžu peptidy, ktoré dokážu prikázať mozgu doplniť kolagén a je to prirodzený proces, ktorý naozaj funguje.

Kúpiť v našom eshope

devee

Kyselina hyaluronová proti vráskam

Kyselina hyaluronová - jedinečná zásoba vlhkosti Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný) je jednotkou na trhu v starostlivosti o pleť. Kyselina hyaluronová sa nachádza v koži a jej hlavnou úlohou...

Viac info

rangeDEVEEretinol300dpi

Retinol proti vráskam

retinol Retinol - zaručená syntéza kolagénu Retinol je celá molekula vitamínu A. Retinol sa používa v medicíne aj v kozmetickom priemysle na problémy s pleťou. Retinol pomáha stimulovať...

Viac info

CellularLiftRange2neu

Peptidy proti vráskam

Wellmaxx®, to sú kozmetické prípravky s vysoko účinnými aktívnymi zložkami, ktoré spĺňajú najvyššie normy. Inovatívne aktívne zložky, ktoré  sú výsledkom najnovšieho výskumu, dodávajú tomuto radu výrobkov nezameniteľný charakter.

Viac info

Display Concentrates 4ret 1

Hyaluronové ampulky

Hyaluronové ampulky Hyaluronové ampulky prinášajú intenzívnu kúru nie len proti vráskam.  Ampulky okrem kyseliny hyaluronovej obsahujú aj iné účinné látky, ktoré sa v kozmetike používajú na riešenie rôznych problémov s pleťou. Každá...

Viac info

Thekendisplay Wellmaxx Stand August 2011

WELLMAXX Hyaluron

Kyselina hyalurónová  – prílev vlhkosti pre vitálnu, hladkú pokožku! Pomocou prípravkov na ošetrovanie pleti *Wellmaxx**® *pomôžete svojej pokožke dlho si zachovávať vlhkosť, pevnosť a pružnosť. Cíťte sa dobre vo svojej koži! „V...

Viac info

Bild 5

Rastlinné pleťové ampulky

Wellmaxx® concentrates sa použijú predovšetkým vtedy, ak normálna starostlivosť nepostačuje alebo sa má v čo najkratšom čase dosiahnuť intenzívny účinok. Ampulky predstavujú kvázi vrchol každodennej starostlivosti a môžu ponúknuť...

Viac info

detox

Detoxikačná kozmetika Wellmaxx Detox

Komplex aktívnych látok, ktorý ochraňuje pokožku pred voľnými radikálmi a tým ochraňuje životnosť a kvalitu kožných buniek. Poškodené proteíny ako kolagén sa z pokožky odstránia, čo prinesie pleti úľavu a naštartuje regeneračné procesy pleti.

Viac info

organics Range Wellmaxx Marz 2013 Vorabfoto2

Organická kozmetika Wellmaxx Organics

Organická kozmetika, ktorá je vyrobená len z tých najkvalitnejších prírodných olejov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Základom je mimoriadne účinný a vzácny argánový olej, ale nájdete v nej aj bio olivový olej, šípkový olej, sezamový olej atď..

Viac info

shape

Kozmetika na tvarovanie postavy Wellmaxx Shape

Tvarovanie postavy nikdy nebolo také jednoduché. Pleťové krémy a sprej s patentovanou technológiou, ktorá v dermatestoch dosiahla vynikajúce účinky na redukciu celulitídy a zlepšenie elasticity pleti. A nie len to. V ponuke aj krém na spevnenie poprsia a krku.

Viac info

beauty

Články o kozmetike

V tomto blogu vám ponúkneme články o nových technológiách v kozmetike, prinesieme vám novinky z kozmetického priemyslu a poradíme vám, ktoré produkty sú pre vás vhodné.

Viac info